ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (542) 430-5680

  Hakkımızda

  Yazı Boyutu

  Profesyonel apartman ve site yönetimi hizmeti veren firmamız, modern şehircilik anlayışının bir parçası olan konut ve iş merkezlerinde hukuki, mali ve idari uygulamaları yerine getirmek ve saha hizmetleri konularında tüm ihtiyaçları karşılamak üzere ve geçmişten gelen inşaat sektörü tecrübesi ile kurulmuştur.

  Günümüzde şehirleşmenin artması, gelişen teknolojiyle birlikte yaşam alanlarının değişmesi ve toplu konutların çoğalması, bu alanlarda bir takım sorunlara yol açmıştır. Böylelikle toplu kullanım ve yaşam alanlarında profesyonel yönetim ihtiyacı doğmuştur.

  Sanart Yönetim olarak profesyonel apartman ve site yönetimi hizmeti sunan firmamız; sizlerin, oturduğunuz apartman veya sitede stresten uzak ve huzurlu olarak yaşayabilmeniz için büyük bir sorumluluk ve titizlikle çalışmaktadır. Uzman kadromuz, eğitimli personellerimiz, yönetim ilkelerimiz, çözüm süreci ve stratejimiz; kısacası profesyonelce ve işini hakkıyla yapan bir firma olarak bizler faaliyetlerimizi sadece Mardin’de değil çevre illerde ve tüm Türkiye’de gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.